9313 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
6436 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
5079 Färgetsning
Alf Olsson, "Svalan", signerad. -74, 12/50, 49x60
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 januari 2015
3017 Färgetsning
Alf Olsson, 11/20, "Månen 2", motivets mått: 50x64
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
3075 Färgetsning
Alf Olsson, 1961, 4/15, 25x32
Såld: 100 kr
Såldes den 13 september 2004